- Tonergy

Цена
€5 56 / 10 87 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF232A
ТИП: Барабанен модул за принтер
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 32ACF232A
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 23000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP LaserJet Pro M 118dwHP LaserJet Pro M 203HP LaserJet Pro M 203 SeriesHP LaserJet Pro M 203dnHP LaserJet Pro M 203dwHP LaserJet Pro M 220 SeriesHP LaserJet Pro MFP M 148 SeriesHP LaserJet Pro MFP M 148dwHP LaserJet Pro MFP M 148fdwHP LaserJet Pro MFP M 148fwHP LaserJet Pro MFP M 149fdwHP LaserJet Pro MFP M 149fwHP LaserJet Pro MFP M 227 SeriesHP LaserJet Pro MFP M 227fdnHP LaserJet Pro MFP M 227fdwHP LaserJet Pro MFP M 227sdn
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130442
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF232A
ТИП: Барабанен модул за принтер
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 32ACF232A
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 23000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP LaserJet Pro M 118dwHP LaserJet Pro M 203HP LaserJet Pro M 203 SeriesHP LaserJet Pro M 203dnHP LaserJet Pro M 203dwHP LaserJet Pro M 220 SeriesHP LaserJet Pro MFP M 148 SeriesHP LaserJet Pro MFP M 148dwHP LaserJet Pro MFP M 148fdwHP LaserJet Pro MFP M 148fwHP LaserJet Pro MFP M 149fdwHP LaserJet Pro MFP M 149fwHP LaserJet Pro MFP M 227 SeriesHP LaserJet Pro MFP M 227fdnHP LaserJet Pro MFP M 227fdwHP LaserJet Pro MFP M 227sdn
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130442
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF232A
ТИП: Барабанен модул за принтер
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 32ACF232A
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 23000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP LaserJet Pro M 118dwHP LaserJet Pro M 203HP LaserJet Pro M 203 SeriesHP LaserJet Pro M 203dnHP LaserJet Pro M 203dwHP LaserJet Pro M 220 SeriesHP LaserJet Pro MFP M 148 SeriesHP LaserJet Pro MFP M 148dwHP LaserJet Pro MFP M 148fdwHP LaserJet Pro MFP M 148fwHP LaserJet Pro MFP M 149fdwHP LaserJet Pro MFP M 149fwHP LaserJet Pro MFP M 227 SeriesHP LaserJet Pro MFP M 227fdnHP LaserJet Pro MFP M 227fdwHP LaserJet Pro MFP M 227sdn
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130442
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF232A
ТИП: Барабанен модул за принтер
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 32ACF232A
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 23000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP LaserJet Pro M 118dwHP LaserJet Pro M 203HP LaserJet Pro M 203 SeriesHP LaserJet Pro M 203dnHP LaserJet Pro M 203dwHP LaserJet Pro M 220 SeriesHP LaserJet Pro MFP M 148 SeriesHP LaserJet Pro MFP M 148dwHP LaserJet Pro MFP M 148fdwHP LaserJet Pro MFP M 148fwHP LaserJet Pro MFP M 149fdwHP LaserJet Pro MFP M 149fwHP LaserJet Pro MFP M 227 SeriesHP LaserJet Pro MFP M 227fdnHP LaserJet Pro MFP M 227fdwHP LaserJet Pro MFP M 227sdn
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130442
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Барабанен модул за принтер |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | CF232A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 32A |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 23000 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M 118dw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M 203 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M 203 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M 203dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M 203dw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M 220 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M 148 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M 148dw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M 148fdw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M 148fw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M 149fdw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M 149fw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M 227 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M 227fdn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M 227fdw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M 227sdn |
| Тегло | 0.35кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 23000 страници |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Pro M203d, M203dn, M203dw, ULTRA M206, MFP M227fdn, M227fdw, M227sdn |
| OEM код | CF232A |
| С чип | Да |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.35кг |
Tonergy съвместим барабанен модул за HP 32A CF232A – 23 000 страници
Подобрете производителността на вашия HP принтер със съвместимия барабанен модул Tonergy CF232A, проектиран за ясни и професионални разпечатки. С висок добив от 23 000 страници, този модул намалява престоите и поддържа офиса ви ефективен.
Ключови Предимства
- Висок добив — Отпечатва до 23 000 страници, намалявайки смените и цената на страница.
- Надеждна съвместимост — Проектиран за HP LaserJet Pro M203 и M227 серии, гарантира безпроблемна работа.
- Икономична алтернатива — OEM качество на достъпна цена, без компромис с резултатите.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Барабанен модул |
| Съвместимост | HP LaserJet Pro M203, M227 серия |
| Добив на страници | 23 000 страници |
| OEM код | CF232A |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- 1 x Съвместим барабанен модул Tonergy CF232A
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




